Beyorganik Organik Muhallebi Karışımı 200 Gr
Beyorganik Organik Muhallebi Karışımı 200 Gr

Beyorganik Organik Muhallebi Karışımı 200 Gr

Marka : Beyorganik
Fiyat : 15,50 TL(KDV Dahil)

Beyorganik Organik Muhallebi Karışımı 200 gr

Organik muhallebi karışımı 

İçindekiler:

Organik irmik, organik ruşeymli-pirinç unu, organik yulaf unu.

Muhallebi Tarifi:

1su bardağı su, 1yemek kaşığı muhallebi karışımı. Tercih edilen kuru meyve veya taze meyve(kuru kayısı,kuru incir,kuru dut,hurma,kuru üzüm olabilir. Kuru meyve kullanılacaksa yumuşaması için meyveler suda bekletilir,yumuşayan meyveler muhallebi yapılacak kaseye alınır, muhallebi karışımı,su ve yumuşayan kuru meyveler birlikte pişirilir eziciden geçirilerek afiyetle tüketilir. Taze meyve kullanımında muhallebi pişirildikten sonra meyveler rendelenerek veya eziciden geçirilerek de muhallebiye ilave edilebilir. Bir yaş ve üzeri süt alerjisi olmayan bebeklerde süt ile pişirilebilir.

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* Peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* Kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* Kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* Zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.