Düşük Proteinli Minik Ekmek (4*90 Gr)
Düşük Proteinli Minik Ekmek (4*90 Gr)

Düşük Proteinli Minik Ekmek (4*90 Gr)

Fiyat : 12,00 TL(KDV Dahil)

Düşük Proteinli Glutensiz Minik Ekmek (4*90 Gr)

 Mayalı Hane firmasının çapraz bulaşma ihtimalinin olmaması için sadece düşük proteinli ve glutensiz mamüller üreten tesislerinde titizlikle üretilen ve paketlenen düşük proteinli minik ekmek.  Süt ürünleri ve yumurta içermez. Günlük ekmek tüketimi için ideal olup, tost ve sandviç için uygundur. PKU HASTALARI GÜVENLE KULLANABİLİR.  (Düşük Proteinli ürünler aynı zamanda glutensizdir.  Çölyak hastaları yiyebilir ama süt, yumurta ve benzeri maddeler; düşük proteinli ürünlerde kullanılmadığı için glutensiz ekmek çeşitlerimizin tadından farklıdır)   

  Sadece düşük proteinli ve glutensiz ürünler üreten firmanın yetkilileriyle görüştüğümüzde ürün içeriğindeki buğday nişastasının çölyak hastaları için sakıncasının olmadığını, glikozsuz ekmekleri normal ekmeklerin tadına yakınlaştırmak için mısır nişastasından çok daha maliyetli olmasına rağmen tercih ettiklerini belirttiler. 

  Ankara Çölyak Derneği'nin ve Çölyakla Yaşam Derneğinin yayınladıkları glutensiz ürünler listesinde Mayalı Hane ekmekleri yer almaktadır. Düşük proteinli glutensiz minik ekmek halisinden.com güvencesi ile sofralarınızda.  

İçindekiler: 

Glutensiz buğday nişastası, mısır nişastası, bitkisel sıvı yağ, şeker, maya, tuz, khanthan gum, guar gum, karboksi metil selüloz, hidroksi propil metil selüloz, doğal aramolar.

Besin Değerleri:  

BESİN DEĞERLERİ ge 100
Enerji kcal 277
Protein g 0,17
Karbonhidrat g 55,76
Diyet lif g 4,83
Yağ g 4,90
Fenilalanin mg 17
Alanin mg 16
Glisin mg 11
Valin mg 8
Lösin mg 27
Isolösin mg 14
Treonin mg 4
Serin mg 4
BESİN DEĞERLERİ ge 100
Prolin mg 17
Arjinin mg 5
Aspartik asit mg 6
Metionin mg 27
Glutamik asit mg 7
Lizin mg 11
Histidin mg 1
Tirozin mg 8
Nem g 32,39
Kül g 1,95
Doymamış yağ asitleri g 0,48
Tuz g 1,66
Şeker g 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürünlerimiz Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.

Benzer Ürünler