Düşük Proteinli Sandviç Ekmeği 5x75 gr
Düşük Proteinli Sandviç Ekmeği 5x75 gr

Düşük Proteinli Sandviç Ekmeği 5x75 gr

Fiyat : 9,00 TL(KDV Dahil)

Düşük Proteinli Sandviç Ekmeği

  Mayalı Hane firmasının çapraz bulaşma ihtimalinin olmaması için sadece düşük proteinli ve glutensiz mamüller üretmek için kurulmuş tesislerinde titizlikle üretilen ve paketlenen düşük proteinli glutensiz iki adet 100 gramlık baget ekmek.  PKU HASTALARI GÜVENLE KULLANABİLİR.  ( Düşük Proteinli ürünlerimiz aynı zamanda glutensizdir.  Çölyak Hastaları yiyebilir ama süt, yumurta ve benzeri maddeler; düşük proteinli ürünlerde kullanılmadığı için glutensiz ekmek çeşitlerimizin tadından farklıdır)   

  Sadece düşük proteinli ve glutensiz ürünler üreten firmanın yetkilileriyle görüştüğümüzde ürün içeriğindeki buğday nişastasının çölyak hastaları için sakıncasının olmadığını, glikozsuz ekmekleri normal ekmeklerin tadına yakınlaştırmak için mısır nişastasından çok daha maliyetli olmasına rağmen tercih ettiklerini belirttiler. 

  Ankara Çölyak Derneği'nin ve Çölyakla Yaşam Derneğinin yayınladıkları glutensiz ürünler listesinde Mayalı Hane ekmekleri yer almaktadır.  Düşük proteinli glutensiz baget ekmek halisinden.com güvencesi ile sofralarınızda.  

 

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.

Benzer Ürünler