Glutensiz Keçiboynuzu Ezmesi 385 Gr
Glutensiz Keçiboynuzu Ezmesi 385 Gr

Glutensiz Keçiboynuzu Ezmesi 385 Gr

Fiyat : 25,00 TL(KDV Dahil)

Glutensiz Keçiboynuzu Ezmesi 385 Gr 

%100 doğal içeriğinin yanı sıra glutensiz ve şeker ilavesiz olan keçiboynuzu ezmesi, çok lezzetlidir.  Hiçbir koruyucu, tatlandırıcı, katkı maddesi içermemektedir.  Mineral ve vitamin açısından zengin keçiboynuzu ezmesi kalsiyum açısından zengin, A, B, E vitamini ve çinko, fosfor içermektedir. Gluten İçermez, Şeker İlavesiz, Meyve Kaynaklı, Doğal Olarak Şeker İçerir.

İçindekiler:

Keçi Boynuzu Nektari ve Öğütülmüş Keçi Boynuzu Meyvesi %80, Bitkisel Yağ (Zeytin), Yer FıstığıSüt, Doğal Aroma Verici (Vanilya).

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.