Glutensiz Organik Ekşi Hamur Mayası 150 gr
Glutensiz Organik Ekşi Hamur Mayası 150gr.
Glutensiz Organik Ekşi Hamur Mayası 150gr.

Glutensiz Organik Ekşi Hamur Mayası 150 gr

Marka : MAYAKÖY
Fiyat : 55,00 TL(KDV Dahil)

SİPARİŞ ÜZERİNE GETİRTİLİR.

Glutensiz Organik Ekşi Hamur Mayası 150 gr

Glütensiz ekmek, kek, börek ve tüm hamur işlerinde kullanabileceğiniz Glütensiz Ekşi Hamur Mayası katkı koruyucu içermez. Tamamen hijyenik ortamda organik pirinç unu ile beslenerek çoğaltılmıştır. Pirinç unlarımızın analiz ile GDO içermediği teyit  edilmiştir.

Ekşi hamur mayamız Glütensiz beslenmeye uygundur. 

Hamur işlerinize katacağı lezzetin yanısıra probiyotiktir. Ekşi hamur mayanızın saklanması çoğaltılması oldukça kolaydır. Tek gereksinimi yüksek kaliteli, katkısız, organik pirinç un ve temiz sudur. Düzenli beslediğiniz takdirde ömür boyu size sayısız lezzetli ekmekler ve hamur işleri sunar. 

İçinde, Karabuğday unu, organik pirinç unu ekşi mayası, organik yumurta, organik sızma zeytin yağı kekik, keten tohumu, yoğurt, tarçın, mahlep, kaya tuzu ve su bulunur. Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermez. Sağlıklı ve lezzetlidir. 

NOT: Katkısız ekmeklerimiz sipariş üzerine üretilmektedir. Pişirilmeden önce hamur belli bir süre dinlendirildiğinden kargoya verilmesi 1-2 günü bulabilmektedir.

Halisinden Gıda ve Sağlık Ansiklopedisinde Buğday ve Un 

Buğday ve un hakkında çok daha fazla bilgiyi Halisinden Gıda ve Sağlık Ansiklopedisinde Buğday ve Un maddelerinde bulabilirsiniz 

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.

Benzer Ürünler