Organik Bebek Şehriyesi 3'lü Set 200 Gr
Organik Bebek Şehriyesi 3'lü Set 200 Gr

Organik Bebek Şehriyesi 3'lü Set 200 Gr

Fiyat : 12,50 TL(KDV Dahil)

Organik Bebek Şehriyesi 3'lü Set 200 Gr

Organik taze sebze püreleri, organik samolina, organik ruşeym, organik yumurta ile üretilmiş ve Ar-Ge kurutma sistemi ile kurutularak paketlenmiştir.

İçindekiler:

Organik semolina, yumurta, az miktarda kaya tuzu, mor havuç, kırmızı pancar (mor renkli),ıspanak, ısırgan otu, siyah kabak (yeşil renkli), domates, havuç, balkabağı, (kavuniçi, renkli), ruşeym bitkisel prebiyotik (karahindiba ekstresi). 

Organik Bebek Şehriyesi Pişirme Önerisi:

Bu ürünü bebeğinize hazırladığınız tüm çorba ve yemek çeşitlerinde lezzeti ve içeriği zenginleştirmek için kullanabilirsiniz.  İçindeki 8 adet taze organik sebze organik yumurta ile çorbalarınızı ve yemeklerinizi daha besleyici hale getirip; bebeklerinize daha iyi bir besin hazırlamış olursunuz.  Afiyet olsun.  

Alerjen Uyarısı: 

Gluten, kereviz ve yumurta içerir.

Muhafazası: 

Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. 

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.