Organik Glutensiz Tarhana Çorbası 100 Gr
Organik Glutensiz Tarhana Çorbası 100 Gr

Organik Glutensiz Tarhana Çorbası 100 Gr

Fiyat : 13,50 TL(KDV Dahil)

Glutensiz Organik Tarhana Çorbası 100 Gr

Glutensiz, zengin içerikli prebiyotik tarhana çorbası.

İçindekiler: 

Mısır unu, karabuğday unu, nohut unu, mercimek unu, bezelye unu, pirinç unu, amarant unu, mısır nişastası, siyah üzüm çekirdeği unu, nar çekirdeği unu, ısırgan tohumu unu, keten tohumu unu, bitkisel prebiyotikler, organik baharatlar (kekik,nane, dereotu, ege tarhana otu,) kurutulmuş organik sebzeler (pırasa, havuç, soğan, domates, patlıcan, kabak, kapya biber), yoğurt sarımsak, domates, kırmızı pancar, kapya biber, deniz tuzu. 

Kullanılan sebzeler 7120454 nolu TÜBİTAK- Teknoloji Destek Programı'ndan yararlanarak geliştirilen, TSE standartlarına uygun, güneşin zararlı etkilerinden uzak, besin değerleri ile renk ve lezzetini koruyan kurutma sistemi ile kurutulmuştur.  

Alerjen Uyarısı:  

Gluten ürün tebliğine uygundur.  Gluten miktarı 20<mg/kg.

Kereviz ve yoğurt içerir. 

Serin ve kuru yerde muhafaza edilmelidir.

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.