Organik Pirinç Unu 500 Gr
Organik Pirinç Unu 1 Kg

Organik Pirinç Unu 500 Gr

Marka : MAYAKÖY
Fiyat : 15,50 TL(KDV Dahil)

Organik Pirinç Unu 500 Gr

Organik Sertifikalı GDO analizi yapılmış pirinç unu. İçinde genetiği değiştirilmiş organizma yoktur. Glüten hassasiyeti olan kişlerce de güvenle tüketilebilir. Glütenden kaçınmak isyenler ekmek ve hamur işleri yapımında kullanılabilirler. Alerjen değildir. Glüten içermez.

Pirinç unu ayrıca bebek ve yaşlı beslenmesinde, geleneksel Türk tatlılarının yapımında, hamur işlerinde kullanılır. 

Tübitak Mam tarafından isteğimiz üzerine gönderilen pirinç unu numunesinin GDO analizi yapılmış ve 49362558-125.05-385/1053 numarası ile raporu yayınlanmıştır. Yapılan testler sonucunda örnekte CaMV 35S ve NOS dizilimleri TESPİT EDİLMEMİŞTİR. Bu dizilimler genetik modifiye ürünlerde (GDO'lu ürünlerde) olan DNA dizilimleridir.

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.

Benzer Ürünler