Organik Prebiyotik Mercimek Çorbası 100 Gr
Organik Prebiyotik Mercimek Çorbası 100 Gr

Organik Prebiyotik Mercimek Çorbası 100 Gr

Fiyat : 13,50 TL(KDV Dahil)

Organik Prebiyotik Mercimek Çorbası 100 Gr

Zengin içerikli ve prebiyotik eklenmiş mercimek çorbası. 

İçindekiler: 

Organik karabuğday unu, organik mercimek unu, organik mısır unu, organik pirinç unu, organik nohut unu, organik baharatlar (organik kekik, organik nane), organik kurutulmuş sebzeler (organik soğan, organik patlıcan, organik kabak, organik kapya biber, organik domates). 

Ürünlerimizde bulunan sebzeler, 7120454 nolu TÜBİTAK-Teknoloji ve Destek Programından yararlanılarak geliştirilen, TSE standartlarına uygun, güneşin zararlı etkilerinden uzak, besin değerleri ile renk ve lezzetini koruyan kurutma sistemi ile kurutulmuştur.  

Organik Mercimek Çorbası Pişirme Önerisi:

Bir fincan sızma zeytin yağına bir yemek kaşığı tereyağı ekleyerek eritin.  5 su nardağı soğuk su (yerine et suyu veya tavuk suyu olabilir) ile çorbalık karışımı ekleyin.  Yaklaşık 15-20 dakika karıştırarak pişirin.  Piştikten sonra istediğiniz baharatlar, (çorba az tuzlu hazırlandığından) tuz ve karabiber ile kızgın tereyağında çevrilmiş acı-tatlı pul biber, bir iki paket dövülmüş sarımsak ekleyebilirsiniz.  Afiyet Olsun.  

Alerjen Uyarısı:  

Gluten ve kereviz içerir.

Muhafazası:

Serin ve kuru yerde muhafaza edilmelidir.

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.