Organik Probiyotik Yaş Tarhana (Acısız) 500 gr
Organik Probiyotik Yaş Tarhana (Acısız)500gr
Organik Probiyotik Yaş Tarhana (Acısız)500gr

Organik Probiyotik Yaş Tarhana (Acısız) 500 gr

Marka : MAYAKÖY
Fiyat : 27,00 TL(KDV Dahil)

 

Organik Probiyotik Yaş Tarhana (Acısız) 500 gr

Kastamonu yöresine ait yaş tarhanamızda %100 Sertifikalı Organik SİYEZ Buğdayının taş değirmenlerde  öğütülmesi ile elde edilen tam unlar kullanılarak yapılmıştır. Kullanılan yoğurt ise Probiyotik Hıdrellez Yoğurt Mayası ile yapılmış torba yoğurdudur. Ayrıca içinde Kastamonu yöresinden temin edilen kuru soğan, maydanoz, dereotu, nane, yeşil biber, kırmızı paprika biber, tuz, kimyon, kara biber bulunur. Tamamen doğal fermantasyon ile yapılan yaş tarhanamız probiyotiktir

250 gr.lık yaş tarhanadan yaklaşık 8-10 kase Tarhana Çorbası elde edilir. Geleneksel olarak bebek,çocuk ve yaşlı beslenmelerinde kullanılan tarhana iyi bir vitamin kaynağıdır.

Tarhana tarihi Orta Asya Türklerine kadar uzanan ilk hazır çorbadır. Çok geniş bir coğrafyada ufak değişikliklerle tanınan tarhana yoğurt ve çeşitli sebzelerin değişik tahıl unlarıyla karıştırılıp fermantasyonu sonucu yapılır. İçinde barındırdığı laktik asit bakterileri ve mantarlar sebebiyle hafif ekşi ve asitli bir tada sahiptir. Tarhana fermente bir gıda olması sebebiyle probiyotiktir. Üstelik içeriğinde pek çok  organik asiti, serbest amino asitleri, mineralleri ve bolca B vitaminini barındırır.

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.

Benzer Ürünler