Organik Probiyotik Yogurt Mayası 10 gr
Organik Yogurt Mayası 10gr
Organik Yogurt Mayası 10gr

Organik Probiyotik Yogurt Mayası 10 gr

Marka : MAYAKÖY
Fiyat : 40,00 TL(KDV Dahil)

Organik Probiyotik Yoğurt Mayası 10 gr

Hıdrellez Yoğurt Mayası, tamamen doğal çiğ damlalarından üretilmiş ve analizlerle saflığı teyit edilmiş bir yoğurt kültürüdür. Kurutulmuş olarak 10 gr. ambalajlarda kullanıma sunulur.

Doğal olmayan bir kerelik hatta bazen çok kullanımlı yoğurt mayaları laboratuvar ortamında üretilip hazırlanır ve en iyi şartları dahi sağlasanız bir kaç partiden sonra yoğurdunuzun kıvamı tadı bozulur. Ancak doğal yoğurt mayaları yıllar geçtikçe kuvvetlenir lezzeti artar. 

Fermente bir süt ürününe yoğurt denebilmesi için her şeyden önce içinde iki tane bakteri zincirinin baskın olarak bulunması gerekir; laktobacillus bulgaricus ve streptococcus thermophilus. Ancak bu gereklidir, fakat yeterli değildir. Doğal yoğurt mayasında bu iki baskın bakterinin yanında bir çok bakteri ve mantar zinciri bulunur. Bu sebeple hem probiyotik hem de prebiyotiktir.

Halisinden.com sizin için araştırdı:

* Doğal çiğ damlalarından üretilmiştir

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.