Organik Tam Buğday Unu 5 kg
Organik Tam Buğday Unu 5 kg

Organik Tam Buğday Unu 5 kg

Marka : MAYAKÖY
Fiyat : 40,00 TL(KDV Dahil)

Organik Tam Buğday Unu 5 kg

Organik tam buğday unları, %100 saf tam buğday unudur. İçinde başka herhangi bir tahıl unu yoktur. Unlarımız, Van'ın Gürpınar ve Kars'ın Digor ilçesi ile bu ilçelere bağlı köylerde, organik tarıma uygun alanlarda yetiştirilen, Kril ve Esperya cinsi geleneksel Anadolu buğdaylarının, taş değirmenlerde öğütülmesiyle yapılır.

Unlarımız buğdayın içinden kepeği, ruşeymi alınmadan saf haliyle taş değirmenlerde öğütülmüş şeklidir. 

Unlarımızın analizleri düzenli olarak yetkin ve akredite laboratuvarlarda yapılmaktadır. İçlerinde hiçbir katkı, koruyucu ve renklendirici kullanılmaz. Sadece doğal protein oranları yüksek, kaliteli buğdaylar öğütülür. Unumuz yüksek lif içerir. 
NOT: 5 Kg ve üzeri siparişlerde stok durumuna bağlı olarak 1 veya 5 kglık ambalajlar halinde yollanacaktır.

Halisinden Gıda ve Sağlık Ansiklopedisinde Buğday ve Un 

Buğday ve un hakkında çok daha fazla bilgiyi Halisinden Gıda ve Sağlık Ansiklopedisinde Buğday ve Un maddelerinde bulabilirsiniz 

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.

Benzer Ürünler