Organik Tam Çavdar Unu 1 kg
Organik Tam Çavdar Unu 1kg.

Organik Tam Çavdar Unu 1 kg

Marka : MAYAKÖY
Fiyat : 11,00 TL(KDV Dahil)

Organik Tam Çavdar Unu 1 kg

Organik çavdar unlarımız, %100 saf çavdar unudur. İçinde buğday unu yoktur.
Van'ın Gürpınar ve Kars'ın Digor ilçesi ile bu ilçelere bağlı köylerde, organik tarıma uygun alanlarda yetiştirilen, çavdarların, taş değirmenlerde öğütülmesiyle yapılır.

Unlarımızın analizleri düzenli olarak yetkin ve akredite laboratuvarlarda yapılmaktadır. İçlerinde hiçbir katkı, koruyucu ve renklendirici kullanılmaz. Sadece doğal kaliteli çavdarlar öğütülür. %100 Organik Çavdar Unumuz yüksek lif içerir. 

Halisinden Gıda ve Sağlık Ansiklopedisinde Çavdar ve Un 

Çavdar ve un hakkında çok daha fazla bilgiyi Halisinden Gıda ve Sağlık Ansiklopedisinde Çavdar ve Un maddelerinde bulabilirsiniz 

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.

Benzer Ürünler
Etiketler
çavdar unu,