Siyez Unlu Poğaça (Kaşar Peynirli)
Siyez Unlu Poğaça (Kaşar Peynirli)

Siyez Unlu Poğaça (Kaşar Peynirli)

Marka : MAYAKÖY
Fiyat : 5,50 TL(KDV Dahil)

Antik Siyez Unlu Poğaça (Kaşar Peynirli 1 adet 120 Gr)

Mayaköy Antik Siyez Unlu Poğaçaları; 15 yıldır hamurdan hamur ayrılarak çoğaltılan gerçek ekşi hamur mayası ile yapılır. İçeriği: Organik buğday unu, organik yumurta,organik susam, organik çörek otu,organik sızma zeytinyağı, tereyağı, Çankırı kaya tuzu, çeşidine göre beyaz veya kaşar peyniri, kullanılarak elde üretilir.  poğaçalarımız tamamen geleneksel metotlarla üretilir.   Özel ambalaj içerisinde gönderilen ürünlerimizi ön ısıtılmış 220 derecelik fırınınızda 3 dakika veya tost makinesinde 3-5 dakika ısıtarak taptaze tüketebilirsiniz. Çok pratik ve kısa sürede hazırlayabileceğiniz poğaçalarımızla sağlıklı ve lezzetli ikramlarda bulunabilirsiniz. 
Kahvaltıda, çay servislerinizde, çocuklarınızın beslenme çantalarında, güvenle kullanabileceğiniz poğaçalarımız bir yiyecekte olması gereken sağlık, lezzet ve görselliğin tümünü bir arada sunmaktadır.  Tüm Mayaköy unlu mamüllerinde sadece geleneksel, gerçek ekşi hamur mayası kullanılır. EKŞİ HAMUR MAYAMIZilk günden itibaren kuvvetli ve sağlıklı olabilmesi için organik un ve kaynak suyu ile özenle beslenmektedir. Mayamız her türlü kirleticiden uzak hijyenik bir ortamda yaşatılıp, korunmaktadır.
49362558-125.05 2646 7093 numaralı ve aynı tarih ve 49362558-125.05 2646 7094 numaralı  TÜBİTAK MAM analiz sonuçlarına göre SİYEZ UNLARIMIZDA VE EKMEKLERİMİZDE CaMV35S ve NOS dizilimleri tespit edilememiştir. Bu dizilimler GDO'lu ürünlerde mevcut olan DNA dizilimleridir. Bu rapor sonuçlarına göre ürünlerimizde GENETİK MODİFİYE ÜRÜNLERDE bulunan genlere RASTLANMAMIŞTIR.

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.

Benzer Ürünler
Etiketler
siyez unlu poğaça,