Yerli Üretim YEŞİL TANE (SIKIŞTIRILMIŞ MATCHA YEŞİL ÇAY 200 gr
Yerli Üretim Sıkıştırılmış Matcha Çayı 200 gr
Yerli Üretim Sıkıştırılmış Matcha Çayı 200 gr

Yerli Üretim YEŞİL TANE (SIKIŞTIRILMIŞ MATCHA YEŞİL ÇAY 200 gr

Marka : NEŞE
Fiyat : 60,00 TL(KDV Dahil)

Yerli Üretim Sıkıştırılmış Yeşil Çay 200 gr

“Her bardağa bir tane” sloganı ile yola çıkılarak yeşil çayın bir çeşidi olarak Türkiye de ilk olarak üretilen ve kullanımı son derece basit olan bu ürün normal yeşil çay ile aynı özellikleri taşır. Aralarında ki fark ise yeşil taneler sıkıştırılmış yeşil çaylardan oluşmaktadır.  Bundan dolayı yeşil çayın faydalarını daha yoğun bir şekilde içermektedir.  Sıkıştırılmış olduğu için hazırlanışı son derece basitleşmiştir.  Tek yapacağımız sıcak su dolu bir fincana bir tane ilave edip birkaç dakika beklemek olacak. Daha sonra yeşil çayımız muhteşem tadıyla içime hazır hale gelecek.

SIKIŞTIRMA İŞLEMİ TAMAMEN DOĞAL YOLLARLA YAPILIR. HİÇBİR KATKI MADDESİ İÇERMEZ.

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiş
tirilir.