Yüz Bakım Toniği 150 ml
İva Natura Organik Sertifikalı Yüz Bakım Toniği 150 ml
İva Natura Organik Yüz bakım Toniği 150 ml
İva Natura Organik Sertifikalı Yüz Bakım Toniği 150 ml
İva Natura Organik Sertifikalı Yüz Bakım Toniği 150 ml

Yüz Bakım Toniği 150 ml

Fiyat : 48,00 TL(KDV Dahil)

İva Natura Organik Sertifikalı Yüz Bakım Toniği 150 Ml. 

Dünyanın en büyük sodalı gölü olan Van gölünün kaynak yerinden alınan mineralli su ile hazırlanmıştır. Van gölü kaynaklarından alınan mineralce zengin su ile üretilmiş organik yüz temizleme toniği cildinizi derinlemesine temizler ve besler.

Kullanımı:

Yeteri miktarda Iva Natura yüz temizleme toniğini pamuk yardımı ile uygulayarak, yüzünüzü makyaj ve maruz kaldığınız dış etkenlerden arındırınız.  İhtiyaç duyulduğunda tekrarlayınız.

İçeriği:

CALENDULA OFFICINALIS FLOWER WATER*, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*, LAKE VAN WATER(AQUA MINERALIS), MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*,THYMUS VULGARIS LEAF WATER*,BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE

*From organic agriculture .

95,90% organic of total. 98,90% natural origin of total

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Halisinden.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır.
* Soğuk tutulması gereken peynir, tereyağ gibi ürünler köpük ambalajlarda buz aküleriyle beraber;
* peynirlerimiz vakumlu poşetlerde;
* kırılabilecek yumurtalar her biri peçetelere sarılı şekilde yine köpük ambalajlarda;
* kırılabilecek cam kavanozlar her türlü darbeden koruyan özel havalı ambalajlarda;
* zeytinyağ ve bal gibi dökülebilir ve sabun, sucuk gibi kokusu diğer ürünlere bulaşabilecek ürünler çift kat özel üretim ağzı makineyle kapatılmış naylon torbalarda sevk edilir.

Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.